SATUM CZECH (Brno - Štýřice)

"Umění předvídat"

SATUM CZECH s.r.o. je jednou z největších makléřských pojišťovacích společností působících na území České republiky. Téměř 20 let poskytuje klientům komplexní pojišťovací služby. Hlavním cílem společnosti je pokrytí individuálních potřeb klientů s důrazem na komfort, bezpečnost a profesionalitu.

  • Londýnské náměstí 856/2
  • Brno - Štýřice
  • 639 00
  • Business Park, budova B
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Ing. Roman Horváth
  • Jednatel společnosti

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

SATUM CZECH, přední český pojišťovací makléř, přináší svým klientům profesionální správu pojištění. Naše činnost spočívá ve vyhodnocování rizik a s ohledem na ně, k návrhu optimálního pojistného programu.

Likvidace společnosti SATUM CZECH

Mezi naše významné činnosti patří rovněž zajištění profesionální likvidace pojistných událostí a následná analýza příčin škod. Pojistné události klientů vyřizují specialisté na jednotlivé druhy pojištění. Všichni tito specialisté tvoří Jednotné likvidační centrum, což umožňuje dodržovat jednotnou metodiku a zaručuje vysoké standardy pracovních postupů. Uděláme vše pro to, aby klient získal náhradu vzniklých škod rychle, ve správné výši a bez nadměrné administrativní zátěže vlastních zaměstnanců.

Web portál společnosti SATUM CZECH

Společnosti SATUM CZECH přináší svým klientům unikátní elektronický nástroj, který usnadňuje klientům orientaci v pojistných smlouvách.  Díky této aplikaci mají přehled o pojistném krytí svých rizik, fakturaci pojistného a dále o nahlášených a zlikvidovaných škodách, včetně aktuálního průběhu likvidace. K výše uvedeným informacím se mohou klienti dostat prostřednictvím internetu kdykoliv a kdekoliv.

Odborné semináře, školení a poradenství

SATUM CZECH pro své klienty pravidelně pořádá odborná školení, semináře a konference. Připravovány jsou tematicky napříč všemi pojistnými obory – z oblasti majetkového a odpovědnostního pojištění, dopravně-pojistné problematiky, risk managementu i likvidace pojistných událostí.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce